خرید فایل*گزارش تخصصی ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب*

ترغیب کردن دانش آموزان, خوردن صبحانه با روش های مناسب,اهمیت صرف صبحانه ,فواید مصرف صبحانه توسط دانش آموزان,تعریف صبحانه ,|hsu34031097
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان گزارش تخصصی ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب آماده دریافت می باشد.

توضیحات:دانلود گزارش تخصصی با موضوع ترغیب کردن دانش آموزان به خوردن صبحانه با روش های مناسب،
در قالب doc و در 24 صفحه، قابل ویرایش.

بخشی از متن گزارش تخصصی:چکیده
صبحانه و تغذیه مناسب انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند و از نیازهای ضروری دانش آموزان است و در صورت تامین نشدن این نیازها تاثیر نامطلوبی در آن ها به جای می گذارد؛ آثاری که گاهی به شکل لاغری و چاقی و گاهی نیز به شکل اختلالات رفتاری مانند عصبانیت، پرخاشگری، خواب آلودگی، بی حوصلگی و نداشتن تمرکز حواس خود را نشان می دهد.

اینجانب به عنوان ............................. مدرسه بعد از اینکه متوجه شدم دانش آموزان مدرسه علاقه ای به

خوردن صبحانه در منزل ندارند و بیشتر تنقلات بی فایده و مضر در مدرسه می خورند ، تصمیم گرفتم با بررسی موضوع و راهکارهایی دانش آموزان را به خوردن صبحانه علاقمند نمایم .

مقدمه

کارشناسان تغذیه معتقدند دانش آموزانی که تغذیه بهتری دارند، صبحانه می خورند و میان وعده های مناسب و مغذی مصرف می کنند، نسبت به دیگر دانش آموزان از عملکرد تحصیلی بهتری برخوردارند و رشد جسمانی آن ها در مقایسه با هم سالانشان بسیار چشمگیر است.

» تامین انرژی بدن به ویژه در سنین مدرسه که دانش آموزان در حال رشد هستند، از اهمیت زیادی برخوردار است و بر میزان یادگیری آن ها تاثیر به سزایی دارد. موفقیت تحصیلی دانش آموزان به نوع تغذیه بستگی زیادی دارد چون تامین نشدن مواد غذایی موجب کندی رشد آن ها می شود ضمن این که در میزان هوشیاری و دقت دانش آموزان تاثیر منفی دارد.بچه هایی که همراه صبحانه مقدار زیادی پروتئین مصرف میکنند، بیش از آنهایی که غذای غنی از کربوهیدرات مصرف میکنند، در یادگیری دروس خود موفق هستند. نحوه تغذیه و استفاده از 4 گروه اصلی غذایی و میان وعده ها دراین گروه باید طوری باشد که نیازهای روزانه آن ها را تامین کند، در غیر این صورت رابطه مستقیمی با پایین آمدن تمرکز حواس و کاهش روند یادگیری آن ها دارد. دانش آموزی که انرژی کافی دریافت نکرده باشد، دچار اختلالات رفتاری از جمله خواب آلودگی می شود و سطح یادگیری وی کاهش می یابد. برای تغذیه دانش آموزان باید از مواد غذایی و میان وعده های مناسب و مجاز استفاده و بر 3 اصل تنوع، تعادل و کیفیت مواد غذایی توجه کرد. نظارت بر تغذیه دانش آموزان بسیار حایز اهمیت است به خصوص بوفه های پایگاه تغذیه سالم در مدارس به دلیل اینکه با سلامت دانش آموزان رابطه مستقیمی دارد باید شرایط ویژه ای داشته باشد و بر آن ها نظارت دقیقی شود.
و . . .

فهرست مطالب:چکیدهمقدمهبیان مسألهتوصیف وضعیت موجودمقایسه با شاخص
جمع اوری اطلاعات
در ابتدا از معاونین پرسیدم
از معلمان سوال کردم
با مدیر مدرسه نیز پرسیدم
مطالعات کتابخانه ای
تعریف صبحانه
اهمیت صرف صبحانه
فواید مصرف صبحانه توسط دانش آموزان
تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها
انتخاب راه حل موقتی
اعتبار بخشی به راه حل ها
شیوه های اجرا

توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد.


مطالب دیگر:
📂تحقیق درباره معيارهاي استاندارد شير📂تحقیق درباره مفسد في الارض📂تحقیق درباره مفهوم فن آوري اطلاعات و ارتباطات ITC 📂تحقیق پيرامون آثار تربيتى نماز📂تحقیق درباره مقام صبر📂تحقیق درباره مقام و منزلت زن در قرآن📂تحقیق درباره مقاومت علف هاي هرز به علف كش ها📂تحقیق درباره مقاومت و ديود📂تحقیق درباره مقايسه سيستم‌عامل‌هاي UNIX و Windows📂تحقیق درباره مقايسه ي نهضت امام حسين و امام خميني📂تحقیق درباره مقدمه اي بر اهميت جنگلها و مراتع📂انقلاب امام خميني ( ره ) امتداد نهضت حسيني📂انسان شناسی📂تحقیق درباره مقررات مربوط به شغل وكالت و رسوم كانون وكلاء پاريس📂تحقیق درباره مكتب غير الهي📂تحقیق درباره ملک الشعرای بهار📂دانلود مناجات منت📂تحقیق درباره منزلت آدم و حواء📂تحقیق درباره منظومهء سبز ولايت و امامت📂تحقیق درباره منوگرافي روستاي سياهكلان 📂تحقیق درباره مهندسي مجدد📂تحقیق درباره مهندسي مکانيک 📂پاورپوینت درباره Cell Diversity(هومئوستاز )📂پاورپوینت درباره درماتوفیتوزیس (Dermatophytosis)📂پاورپوینت درباره مدرن تاکینگ (MODERN TALKING)