خرید فایل*بررسی مسئله ی اعتیاد کودکان و نوجوانان، درمان و ارائه راهکارهای مناسب*

دانلود تحقیق,پروژه روانشناسی,اعتیاد کودکان,اعتیاد نوجوانان,درمان اعتیاد,راهکار مقابله با اعتیاد,دانلود تحقیق روانشناسی,تحقیق اعتیاد کودکان,تحقیق در مورد اعتیاد,تحقیق اعتیاد نوجوانان|hsu34031097
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان بررسی مسئله ی اعتیاد کودکان و نوجوانان، درمان و ارائه راهکارهای مناسب آماده دریافت می باشد.

چکیده :
اعتیاد امری خانمان‌سوز است که می‌تواند خانواده و اجتماع را به سمت نابودی سوق دهد. ارتقاي سلامت رواني اجتماعي جامعه منوط به توانمندسازي کودکان است و با توجه به اينکه سوء مصرف مواد يک فرآيند طولاني است بايد اقدام هاي اوليه قبل از ورود کودکان به دبستان آغاز شود تا جامعه به واکسيناسيون اجتماعي نائل شود. درمان اعتياد گران و دشوار است و سيستم درماني جامعي با رويکردهاي مختلف دارو درماني، روان ‌درماني، بازپروري و بازتواني را مي‌طلبد. با اين حال، با گذشت سال‌ها ثابت شده است که حتي مؤثرترين و جديدترين شيوه‌هاي درماني نيز با ميزان بالايي از عود همراه است زيرا محيط بيماري‌زايي که مواد در آن به راحتي در دسترس است و شبکه اجتماعي دوستاني که حمايت کننده و تداوم بخش مصرف مواد هستند، هر پيشرفتي را که در درمان حاصل مي‌شود، تحليل مي‌برد. بنابراین، جلوگيري از مبتلا شدن افراد به اعتياد آسان‌تر از درمان آن است. در چنين شرايطي پيش‌گيري، مناسب‌ترين و منطقي‌ترين راه‌کار به شمار مي‌رود.

فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
عوامل مؤثر در اعتیاد به مواد مخدر در کودکان و نوجوانان
علائم تشخیص مصرف مواد مخدر در کودکان و نوجوانان
توصیه هایی به والدین در باب پیشگیری از اعتیاد کودکان و نوجوانان
نتیجه گیری
منابع


مطالب دیگر:
تحقیق درباره تاثیرات تقویت تراكمی بر روی استحكام برشی تیرهای پل بتن مسلحمبانی فلسفه عرفانی ایرانی – اسلامیسوء تغذیه و تأثیر آن در روح و جسم نوجوانانDISCOURSE ANALYSIS OF THE WRITTEN ELECTORAL MATERIALS FROM THE 7th PRESIDENTIAL ELECTION IN IRANکارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی درباره پیشرفت درک مطلب شنیداریتحقیق در باره دزیمتریسیستمهای اندازه گیری پیشرفته (كمپراتور)بررسی امكان بكارگیری سیستم هزینه‌یابی برمبنای فعالیت (ABC) در صنایع آلومینیومبررسی دایره حسابداری شعب بانكهاچرخه بازرگانی حسابداریمالی بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزمدانلود پاورپوینت ماهیت و مفاهیم تئوریمالی مبلماندانلود پاورپوینت سیر تحولات نظریه ها ی سازمان و مدیریتدانلود پاورپوینت مفاهیم مدیریت و سازمانمالی حقوق و دستمزددانلود پاورپوینت مدیریت و کارآفرینی (فصل اول کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)پاورپوینت نظریه های سازمان و مدیریت، سیر رهیافتهای علمی به مدیریت (فصل دوم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)پروژه مالی دستمال کاغذیدانلود پاورپوینت خلاقیت و نوآوری (فصل سوم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان)دانلود پاورپوینت (اسلاید) محیط، سازمان و نظریات آندانلود پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانیپروژه مالی شرکت ایران رادیاتوردانلود پاورپوینت استراتژی های سطح کل سازمانپروژه مالی تجهیزات نفت (سهامی خاص)