خرید فایل*پروپوزال رشته تکنولوژی آموزشی*

دانلود پروپوزال رشته تکنولوژی آموزشی, پروپوزال آماده تکنولوژی آموزشی, دانلود پروپوزال آماده تکنولوژی آموزشی, نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی, پاورپوینت پروپوزال تکنولوژی آموزشی, پروپوزال تکنولوژی آموزشی, رایگان , روش تحقیق , پروپوزال پر,,,|hsu34031097
نمونه ای دیگر از بهترین فایل ها با عنوان پروپوزال رشته تکنولوژی آموزشی آماده دریافت می باشد.

دانلود ،
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدهٔ رشته تکنولوژی آموزشی، می‌ باشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.

فهرست مطالب :
عنوان پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم:
بیان مساله
یکی از ویژگیهای جهان جدید، پر اهمیت شدن نقش اطلاعات در جوامع انسانی است . چنین رخدادی با مجموعه ای جدید از مسائل وموضوعات در زندگی روزمره این جوامع پدیدار می سازد .
پیشرفت هاي شگرف فناوري اطلاعات و ارتباطات و مظاهر عینی آن در قالب ابزارها و شیوه هاي نوین ارتباطی، تحول عمیقی در سطوح مختلف زندگی اجتماعی و فعالیت هاي روزمره افراد جامعه ایجاد کرده است. هر چند که به کارگیري دستاوردهاي حاصل از فناوري در جوامع امروز امري اجتناب ناپذیر است، آشنایی و علاقمندي آحاد و اقشار مختلف جامعه به این پدیده هاي نوین و به تبع آن، رواج استفاده از آن ها در میان گروه هاي جامعه به دلایل مختلف، یکسان نخواهد بود.(حریری ،زمانی راد،1390 )
در فرایند دیجیتالی شدن، اطلاعات حالتی غیر مادی پیدا می کند و میان اطلاعات و حامل آن جدایی ایجاد می شود. این تحول فن شناختی ، پیامدهای مهمی در حوزه روابط اجتماعی با خود به همراه می آورد .در این راستا به عواملی چون نابرابری اجتماعی و فرهنگی در جهان اشاره دارند . برخی این نا برابری را تحت عنوان شکاف دیجیتالی مورد اشاره قرار می دهند.
شکاف دیجیتالی اشاره دارد به نابرابری دسترسی به فناوری و منابع اطلاعاتی و ارتباطات. دیجیتالی کردن اقتصاد و جامعه ممکن است تفاوتهایی را تولید و شکافی را در میان افراد و خانواده ها ، کسب و کار و مناطق جغرافیای کشو رهای غنی و فقیررا به وجود بیاورد.
رای اغلب مفسران، شکاف دیجیتالی در وهله اول به دسترسی به اینترنت مربوط می شود. تحقیقات، همبستگی نزدیکی بین دسترسی به اینترنت و درآمد، اشتغال، نژاد، جنس و آموزش را نشان می دهد اینترنت در تکامل فناوری رسانه‌ای تحولات کیفی بسیار ایجاد و رسانه‌های جمعی را در پروتکل‌های تکنولوژی همسان خود جذب کرده است. یعنی همه آنها را از طریق کامپیوتر قابل دسترسی می‌کند. با در نظر گرفتن این ظرفیت، کامپیوتر می‌تواند در عین حال کتاب، روزنامه، گیرنده رادیو، دستگاه تلویزیون و تلفن تصویری باشد.
با حضور رایانه های شخصی و فناوری آنها در محیطهای علمی و پژوهشی و حتی منازل ، فضای کار و پژوهش دگرگون شده است . در همین حال دانش فنی رایانه با شتاب چشمگیری متحول می شود و رایانه ها در همه امور زندگی راه می یابد . اما علیرغم این تحول و دگرگونی دانشجویان ، معلمان و حتی متخصصانی وجود دارند که بنابر دلایلی رایانه و قابلیت های آن را طرد می کنند . بسیاری از آنها خود را همگام با سرعت پیش رونده فناوری روز نمی دانند و از کسب مهارتهای لازم به دلیل اضطراب و باورهای غیر منطقی سرباز می زنند . پژوهشگران این حوزه معتقدند عامل اصلی بازدارنده در کار با رایانه را باید در " اضطراب رایانه " جستجو کرد....
توضیحات پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد می باشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
فرمت فایل : Word قابل ویرایش


مطالب دیگر:
📎پاورپوینت صندوق‌های سرمایه‌گذاری مستغلات و صندوق‌های زمین و ساختمان📎پاورپوینت مقدمه ای بر سیستم های اطلاعاتی حسابداری📎مطالعه اثر زایل شدن مبنای حق خیار بر اسقاط خیار📎آثار تحریم بر اجرای قراردادهای بازرگانی بین المللی از دیدگاه قوه قاهره📎مقایسه قوه قاهره با نهادهای مشابه و تاثیر آن بر مسئولیت قراردادی و شرایط تحقق آن📎قوه قاهره و آثار آن بر مسئولیت قراردادی در حقوق ایران📎قوه قاهره و آثار آن در مسئولیت قراردادی در کنوانسیون بیع بین المللی کالا📎بررسی ماهیت و آثار فقهی و حقوقی شرط فاسخ📎موارد و آثار مقایسه ای فسخ بیع اقساطی📎تحلیل تطبیقی فسخ بیع اقساطی📎خسارت در حقوق ایران و کنوانسیون بیع بین المللی کالا📎شیوه جبران خسارت در حقوق ایران📎روشهای جبران خسارت در کنوانسیون بین المللی کالا📎شیوه های پولی جبران خسارت در کنوانسیون بین المللی کالا📎شیوه های غیرپولی جبران خسارت در کنوانسیون بین المللی کالا📎پاورپوینت حسابداری سنجش مسئولیت، ارزیابی و سنجش عملکرد استراتژیک و تکنیکهای نوین آن📎پاورپوینت قوانین و مقررات مالی در مدیریت بودجه📎بررسی عوامل اجتماعی موثر بر روابط فرازناشویی📎بیع با ثمن شناور از دیدگاه فقه📎نقد دلايل نظريه لزوم قطعى ثمن و ارائه علل نظريه كفايت قابليت تعيين ثمن📎بررسی فقهی و حقوقی ثمن شناور در قراردادهای پیش فروش  و ارائه راهکارها📎ماهیت قرارداد پیش فروش ساختمان در حقوق ایران و فقه امامیه📎تشریح و توصیف نظریه ثمن شناور📎مصادیقی از قرارداد بیع با ثمن شناور و ضوابط لازم جهت بررسی صحت و بطلان آن📎اعتبار بیع با ثمن شناور در فقه و حقوق موضوعه